top of page

INVBUILD

Zviditelnění jedné z předních developerských firem v ČR

Marketing Smartcase Agency - INV Build mockup
O klientovi

Invbuild se zaměřuje na tři klíčové oblasti:

development, realitní služby, zahraniční reality

Výzva

S Jakubem Kroupou, zakladatelem INVBuildu, jsme se setkali ohledně možné spolupráce s cílem vygenerovat poptávku na nemovitosti/investice a zároveň na porovnání služeb a výsledky s tehdější marketingovou agenturou.

Řešení

Definovali jsme cíle, identifikovali publikum a spustili úspěšné kampaně na Facebooku a Instagramu. Následně jsme převzali celý marketing společnosti.

KLIENT

INVBUILD DEVELOPMENT S.R.O

REALIZACE

2023-2024

POSKYTNUTÉ SLUŽBY

Generace leadů, akviziční kampaně, reklamní plán, marketingový servis

O spolupráci

Lokalizace kampaní

Zahraniční/ČR

Dosah kampaní

1.080.450 lidí

Generace leadů

3.490 leadů

Cena leadů

102 kč

INV Build a Smartcase team image
Marketing Smartcase Agency - INV Build mockup
Marketing Smartcase Agency - INV Build mockup

Jak jsme k tomu přistupovali?

Skupina INVBuild, působící jako developer a realitní kancelář s nabídkou zahraničních nemovitostí, hledala začátkem roku 2023 způsoby, jak efektivně rozšířit poptávku po svých nemovitostech a investicích. Spolupráce s námi začala s ambicí nejen překonat výsledky předchozí marketingové agentury, ale také poskytnout srovnání služeb a dosažených výsledků.

1. Etapa: Start naší spolupráce

Naším prvním krokem bylo pečlivé definování cílů reklamy, identifikace cílového publika a vytvoření reklamního plánu. Zahrnuli jsme do toho také  textovou tvorbu reklam a přípravu formulářů a následné spuštění kampaní na Facebooku a Instagramu. Díky detailní přípravě a efektivnímu cílení jsme během prvních 14 dnů dosáhli lepších výsledků než předchozí agentura, která se potýkala s chybně nastaveným cílením a nedostatkem přidané hodnoty ve spolupráci. Jakub Kroupa byl čím dál tím více nespokojený s přístupem a výsledky předchozí marketingové agentury, což nás přivedlo k převzetí kompletního marketingu společnosti.

2. Etapa: Rozvoj Partnerství a Dlouhodobá Spolupráce

Poté, co jsme prokázali svou efektivitu a převzali celý marketing, se naše vztahy s firmou INVbuild rychle prohloubily, což vedlo k rozvoji velké a otevřené spolupráci. V rámci našeho partnerství jsme definovali podmínky spolupráce a začali aktivně pracovat na prodeji a náboru nemovitostí. Zároveň jsme také expandovali do sektoru nemovitostí ve Španělsku a rozšířili celkové portfolio aktivních reklam. Naše úsilí vedlo k výraznému zvýšení poptávky a rozšíření nabídky, což potvrdilo úspěšnost naší strategie a přístupu.

Osobní a Pracovní Vztah

Po půl roce intenzivní a úspěšné spolupráce byl Jakub Kroupa natolik spokojen s výsledky a kvalitou našeho partnerství, že nás pozval na společnou pracovní cestu do Alicante ve Španělsku. Tento krok nejenže utvrdil náš pracovní vztah, ale také posílil osobní pouto mezi našimi týmy. Tato zkušenost umožnila ještě hlubší porozumění potřebám a vizím INVBuild a otevřela další možnosti pro budoucí projekty a expanzi.

 

Závěr

Spolupráce s INVBuild představuje výborný příklad, jak pečlivě navržená marketingová strategie a otevřená komunikace mohou vést k významným výsledkům a dlouhodobým partnerstvím. Naše schopnost přizpůsobit se a reagovat na specifické potřeby klienta okamžitě, spolu s důrazem na transparentnost a přidanou hodnotu, nám umožnila dosáhnout úspěchu, který přesahuje původní očekávání a otevírá dveře k další spolupráci a růstu. V tuto chvíli spolupráce s klientem stále vzkvétá a jeho investice do marketingu rostou. 

Marketing Smartcase Agency - INV Build mockup
Marketing Smartcase Agency - INV Build mockup
Marketing Smartcase Agency - INV Build mockup
POSTRÁDÁTE KVALITNÍ MARKETING?

JSEM PŘIPRAVEN POSUNOUT MŮJ BUSINESS NA NOVOU ÚROVEŇ!

Smartcase Agency - Marketingová agentura Plzeň
bottom of page